Yhteystiedot

toimisto@kumeko.fi | Y-tunnus 2481001–6

Metsäosasto

Jesse Kuuminainen

  • Toimituskaupat
  • Puun osto, metsänhoito
  • Luvia, Nakkila, Pori, Ulvila

Essi Lehti

  • Metsäosaston johtaminen

Heli Numminen

  • Pyöreän puun korjuu- ja logistiikkatehtävät

Alina Aaltonen

  • Hakkuutähteet
  • Kokopuut ja kannot
  • Maastohaketus

Aki Kanerva

  • Lämpö- ja voimalaitostoimitukset

Metsä­asiantuntijat

Kaikki
  • Kaikki
  • Pirkanmaa
  • Etelä-Pohjanmaa
  • Satakunta
  • Kanta-Häme
  • Varsinais-Suomi
  • Pohjanmaa
Bennet Pellfolk
Metsäasiantuntija
050 542 3586 bennet.pellfolk@kumeko.fi
Etelä-Pohjanmaa, Kristiinankaupunki, Närpiö, Pjelax, Pohjanmaa, Teuva
Carl Marttinen
Metsäasiantuntija
050 472 8426 carl.marttinen@kumeko.fi
Eura, Eurajoki, Harjavalta, Kokemäki, Laitila, Loimaa, Pyhäranta, Rauma, Säkylä, Satakunta, Varsinais-Suomi
Eemeli Taipale
Metsäasiantuntija
050 357 3837 eemeli.taipale@kumeko.fi
Juupajoki, Kangasala, Orivesi, Pälkäne, Pirkanmaa
Jesse Kuuminainen
Metsäasiantuntija
040 752 2878 jesse.kuuminainen@kumeko.fi
Luvia, Nakkila, Pori, Satakunta, Ulvila
Risto Potila
Metsäasiantuntija
050 329 9622 risto.potila@kumeko.fi
Hämeenkyrö, Ikaalinen, Kiikoinen, Lavia, Pirkanmaa, Satakunta
Roope Lohikoski
Metsäasiantuntija
050 475 1903 roope.lohikoski@kumeko.fi
Kihniö, Parkano, Pirkanmaa, Tampere, Ylöjärvi
Saku Hyriäinen
Metsäasiantuntija
050 324 0114 saku.hyriainen@kumeko.fi
Akaa, Forssa, Hämeenlinna, Hattula, Huittinen, Humppila, Jokioinen, Kanta-Häme, Lempäälä, Nokia, Pirkanmaa, Pirkkala, Punkalaidun, Sastamala, Satakunta, Urjala, Valkeakoski, Vesilahti, Ypäjä
Tapio Heikintalo
Metsäasiantuntija
050 357 4570 tapio.heikintalo@kumeko.fi
Etelä-Pohjanmaa, Honkajoki, Isojoki, Jämijärvi, Kankaanpää, Karijoki, Karvia, Kauhajoki, Pomarkku, Satakunta, Siikainen
Tapio Isotalo
Metsäasiantuntija
050 304 1796 tapio.isotalo@kumeko.fi
Merikarvia, Satakunta
Ville Haavisto
Metsäasiantuntija
050 325 6574 ville.haavisto@kumeko.fi
Mänttä-Vilppula, Pirkanmaa, Ruovesi, Virrat

Toimisto

Mikko-Joonas Kuuminainen

Mervi Mäkipää

  • Myynti- ja ostoreskontra
  • Henkilöstöasiat

Sanna Lehtinen

  • Ympäristöasiat

Emmi Virtanen

  • Markkinointi ja viestintä
  • Vanhempainvapaalla 1.8.2024-1.7.2025

Eerika Mirtola

Markkinointi ja viestintä

Sponsorointiyhteistyö

Aukioloajat

Toimisto Pori 

Karjarannantie 33
28100 Pori
ma-pe klo 8:00–16:0

Toimisto Ylöjärvi

Kumitie 2 C
33470 Ylöjärvi
ma-pe klo 8:00-16:00

Laskutus

OVT-tunnus 003724810016

Operaattori Maventa

Välittäjätunnus 003721291126

Laskut sähköpostitse

Paperilaskut
KUMEKO Group Oy
24810016
PL 100

80020 Kollektor Scan

Huomioithan, ettemme vastaanota laskutusosoitteeseemme muita, kuin meille osoitettuja ostolaskuja. Kirjepostit sekä maksumuistutukset voitte lähettää käyntiosoitteeseemme Porin toimistolle.

Olemme mukana edistämässä verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin vastaanottavamme laskut verkkolaskuina aina, kun se on mahdollista.